WYDAWNICTWA CYFROWE ZAWSZE TAM,GDZIE TY

Wydawnictwa cyfrowe to rzeczywiście współczesna rewolucja.Subiektywny Blog poświęcony informacjom i nowościom publikacji elektronicznych pozwalającym zabieganym wykorzystywać maksymalnie czas bawiąc i ucząc,dają niewidomym i niedowidzącym nieograniczony dostęp do wiedzy oraz ograniczają degradacje naszego niepowtarzalnego środowiska.O tym wszystkim piszę.

kontakt ; wydawnictwacyfrowe@gmail.com

Szukaj na tym blogu

piątek, 9 stycznia 2009

Muzyczny tramwaj

W czwartek 8.01.2009 r. na ulicach Wrocławia niespodziewanie pojawił się " Muzyczny tramwaj " nr 22.Ku wielkiemu zaskoczeniu pasażerów z głośników wydobywała się muzyka poważna.

Po wejściu do tramwaju większość pasażerów słysząc kojące dźwięki rozglądała się i sprawdzała czy aby to czasem nie dzwoni telefon.Jednak po tych czynnościach z uśmiechem można było odbyć podróż przy wtórze walców Straussa lub " Popołudnia Fauna ".

Nie wiadomo czy jest to inicjatywa tylko motorniczego czy świadoma akcja MPK.Jak bowiem wiadomo muzyka łagodzi obyczaje.Pomysł na pewno jest świetny i można byłoby pójść dalej wprowadzając muzyczne linie.I tak np. "0" czyli popularna zerówka mogłaby mieć temat przewodni " Techno ",linia nocna na Kozanów " Metal ",aby nie dać zasnąć "zmęczonym" podróżnym." Disco " jedynka, " Reggae " siódemka.Mnożyć można w nieskończoność i oczywiście wariaty propozycji zmienić.

Trudno powiedzieć co na to zaiks i inne,ale inicjatywa przednia i w szarości jałowych komunikatów przystankowych to wspaniałe uzupełnienie.Co ciekawe publiczność muzycznego tramwaju była bardzo pogodna i wyglądała na zadowoloną co zaowocowało grzecznością.

Może więc jednak to nie tylko incydent ?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Archiwum bloga